Dodany: 2010-09-10 09:08:24

Właściwe wyposażenie wnętrzKażde pomieszczenie w domu powinno oddawać indywidualny charakter mieszkańców. Tylko w takim domu będzie się mieszkało miło i przyjemnie. Jak stworzyć takie odpwoiednie warunki pracy i wypoczynku? Koniecznie należy zadbać o dobrą aranżację wnętrz.

 

Aranżacja dotyczy wszystkich pomieszczeń w domu. O jej jakości świadczą nawet bardzo drobne elementy. W kuchni warto zadbać o drobiazgi takie jak ciekawe firanki w oknach, ładne ściereczki do naczyń, ciekawe stojaki na kubki lub wino. Salonowi nastroju dodadzą lampy, kwiaty, poduszki dekoracyjne. Jadalnai to doskonałę miejsce na ciekawe aranżacje obrusów lub stroików dekoracyjnych na stole. Nawet aranżacja sypialni, mimo tego, że raczje nie wpuszczamy tam gości, jest bardzo istotna dla samopoczucia domowników. Dlatego każda sypialnia powinna być indywidualnym projektem jej mieszkańca. W sypialni rodziców świetna będzie pościel atłasowa, przyciemniane światło, świece rzucające dyskretny blask.

 

W sypialni córki obowiązkowa jest pościel w księżniczki, miejsce dla tysiąca lalek i misiów i ozdobna lampka nocna, rzucająca po pokoju cień rybek. U syna sprawdzi się pościel w piłkarzy, miejsce na „męskie” zabawki oraz dywan z aplikacjami ulic. Oddając charakter mieszkańca sprawisz, że w takim miejscu wszystcy będą chętnie przebywali.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Właściwe wyposażenie wnętrz
Nick: