Dodany: 2010-09-10 08:45:25

Okna PCV są coraz częściej spotykanym rodzajem okien. Jeszcze kilka lat temu stanowiły na rynku stolarki okiennej noveum i były bardzo drogie. Dziś okna PCV należa do okien najtańszych, a wybierane są ze względu na trwałość oraz łatwość konserwacji. Zapotrzebowanie na okna PCV rośnie.

 

Dlatego producenci prześigają się w produkcji coraz to nowych kształtów, romiaró i kolorystyki okien tego typu. Działania takie sprawiły, że okna platikowe można dopasować do każdego wnętrza i każdej stylistyki budynku. Okna PCV są bardzo estetyczne. Profesjonalnie wykonane i osadzone, a także poddawane odpowiedniej pielęgnacji będą służyły długie lata. Oprócz sandardowego mycia, okna plastikowe wymagają konserwacji uszczelek oraz regulacji raz w roku. Można wykonać to samodzielnie, warto jednak zlecić wykonanie tych zabiegów specjalistowm.

 

Okna plastikowe należa do okien energooszczędnych. Oznacza, to że po ich monstażu oszczędnośc na ogrzewaniu danego pomieszczenia może wynieść kilka procent. Do niewątpliwych zalet okien plastikowych należy szeroko pojęta odporność. Nie ulegają one wilgoci, szkodnikom, pleśni czy grzybom.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dlaczego okna z PCV
Nick: