Dodany: 2012-08-23 11:04:02

 

Wyspa w kuchniMałe kuchnie to dla wielu z nas zmora każdego mieszkania. Jednak pomysłowość i kreatywność architektów, dla których projektowanie wnętrz łódź nie ma żadnych tajemnic mogą sprawić, że mała kuchnia stanie się przytulnym i funkcjonalnym miejscem do przygotowania i jedzenie posiłków.

 

Często w kuchniach brakuje miejsca na wolnostojący stół. Jednym z ciekawych rozwiązań na małą kuchnię jest wyspa, w której można umieścić stół, jeśli nieco ją poszerzymy. Projektowanie wnętrz łódź proponuje, aby z jednej strony taki stół został zaadaptowany na miejsce dla płyty grzewczej, z drugiej zaś można zostawić wolne miejsce na stołki.

 

Uzyskamy w ten sposób pomysłowy stół, przy którym komfortowo zjemy posiłek. Projektowanie wnętrz łódź nie tylko proponuje nam gotowe rozwiązania, ale przede wszystkim dostosowuje się do naszych potrzeb. Jeśli więc zdecydujemy się na taki stół, wystarczy przedyskutować to z architektem, a on już zajmie się resztą. Pomysłowo ukryte w kuchni stół, czy szafki z pewnością przydadzą się każdej pani domu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyspa w kuchni
Nick: