Dodany: 2012-08-23 10:58:30
 

Jak wykorzystać meble do optycznego powiększenia pomieszczeńOptyczne powiększenie wnętrza możemy uzyskać za pomocą kilku prostych trików. Pierwszym z nich jest wykorzystanie odpowiednich farb w danych przestrzeniach. Jeśli jednak same farby to za mało, projektowanie wnęrz łódź z chęcią doradzi nam, co jeszcze możemy zrobić, aby optycznie powiększyć nasze wnętrze.

 

projektowanie wnętrz łódź radzi, aby do optycznego powiększenia wnętrza wykorzystać meble, które stworzą wrażenie przestronności. W aranżacji nowoczesnych, niewielkich mieszkań, projektowanie wnętrz łódź stosuje przede wszystkim lustra. Szklane elementy mogą sprawić, że pokój stanie się dłuższy, szerszy czy nawet wyższy.

 

Ich wadą jest fakt, że odbijają wszystko, nawet małe przedioty, co może sprawiać wrażenie bałaganu. Innym rozwiązanie jest również mało widoczny szklany stolik, który nie ogranicza przestrzeni pokoju. Wybierając zestaw wypoczynkowy do małego salonu, najlepiej zdecydować się na niewielką sofę z praktyczną funkcją spania. Oszczędzamy w ten sposób przestrzeń. Jeszcze innym wyjściem są fototapety.Nick: