Dodany: 2012-08-23 10:31:58
 

Jak zagospodarować przestrzeń pod skosami Skosy w domu pozostają często przestrzenią nie zagospodarowaną, a przez to dla wielu z nas totalnie bezużyteczną. Tymczasem projektowanie wnętrz łódź przekonuje i ma efektywny sposób, aby skosy wykorzystać jako przestrzeń użytkową.

 

W takich miejscach za pomocą ścianki regipsowej lub drewnianych drzwi lub szuflad można zlokalizować schowki, w których pomieścimy odzież i wiele innym drobiazgów, a także zabawki naszych dzieci, książki, czy sprzęt sportowy. Projektowanie wnętrz łódź ma jeszcze wiele innych pomysłów na to, jak zagospodarować przestrzeń pod spadzistym dachem. Jeśli jest one dość duża, można tam urządzić naszym dzeciom miejsce do zabaw.

 

Kolorowe maty, oświetlenie, półki i kosze na zabawki z pewnością przydadzą się w każdym dou, w którym grasują mali odkrywcy. Innym rozwiązaniem jest umieszczenie tam mini garderoby, schowków na sprzęt sportowy lub dużych szuflad na pościel i poszewki. Dzięki temu, że aranżacją naszego dou zajmuje się projektowanie wnętrz łódź, możemy być pewni, że przestrzeń pod skosami zostanie wykorzystana w pełni jako funkcjonalne i użytkowe wnętrze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zagospodarować przestrzeń pod skosami
Nick: