Dodany: 2012-08-16 11:36:55

 

Pasywne ogrzewaniePasywne ogrzewanie to jeden z wyjątkowych rodzajów ogrzewania, unikalny i wyjątkowy. Jest on efektem wynalezienia nowoczesnych metod w technologii grzewczej podają specjaliści z grona twórców kolektory sloneczne olsztyn.

 

Pasywne ogrzewanie jest unikatową formułą, opracowaną przez największych specjalistów. To nie to samo co ogrzewanie kolektory sloneczne olsztyn, tu wykorzystuje się źródła geotermalne. To cenna przewaga i istotna różnica w stosunku do innych pozostałych metod. Pasywne ogrzewanie nie bazuje tak jak kolektory sloneczne olsztyn na energii słonecznej, ale na energii geotermalnej.

 

Polega to na wykorzystywaniu energii cieplnej z głębi ziemi, niemal z samego jej jądra. Co tam jest, przeważnie są to wody lub skały o ogromnej temperaturze i to na bazie tej temperatury ogrzewa się dom w sposób pasywny. Tak to wygląda nie ma zbyt wielu rodzajów ogrzewania pasywnego, jest ich tylko kilka, kilka rodzajów nie więcej nie mniej. Przeważnie robi się odwiert i zakłada się studnie po czym czerpie się z głębi temperaturę i ogrzewa nią dom. Tak wygląda ogrzewanie pasywne.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pasywne ogrzewanie
Nick: